Piktures- DIUNE

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma DIUNE
Fotoğraflarınızın düzenli bir şekilde galeride yer alması için Piktures uygulamasını kullanın.

Kullanımı basit, şık ve düzenleyici bir mobil uygulama olan Piktures ile fotoğraf galerisini düzen içerisinde kullanabilirsiniz. Galeri içerisinde yer alan fotoğraflara kolay bir şekilde ulaşmak için uygulamanın seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Piktures bir galeriden istediğiniz hemen hemen her şeye sahiptir, ancak başka hiçbir yerde bulamayacağınız bazı özelliklere de sahiptir. Bu da işinizi kolaylaştıracak nitelikleri gözler önüne seriyor. Mobil cihazınızı her zamankinden daha verimli bir şekilde kullanmak ve kendi sisteminizi oturtturmak için Piktures uygulamasını kullanın. 

Uygulamanın seçeneklerinden yararlanmak için Piktures'i Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indirin. Fotoğraflarınıza daha hızlı erişmeyi sağlayan herhangi bir galeri bulamazsınız. Klasörlerde erişmek için sağa kaydırın. Bulut sürücülerinize veya güvenli sürücünüze erişmek için sağa tekrar kaydırın. 

Fotoğraflarınıza farklı düzenleyiciler ile farklı boyutlar kazandırmak için her birini dilediğiniz gibi kullanın. Özel fotoğraf galerisinin içerisinden fotoğraf paylaşırken Piktures, paylaşmadan önce fotoğrafları yeniden boyutlandırmanıza yardımcı olur. Piktures, birden fazla bulut hizmetinde dağıtılan fotoğraflarınıza erişmenizi sağlar. Google Drive, OneDrive ve Dropbox uygulamalarını destekliyor ve kullanmanıza olanak sağlıyor. Piktures uygulaması ile fotoğraflarınız artık çok daha düzenli olacak. 


Piktures- DIUNE indir